Her şey önce bir hayal ile başladı. Sonra o hayali bir amaç ve vizyon ile hayata geçirdik: İnançlarına göre bir giyim tarzı benimsemiş dünya kadınlarına, tam da istedikleri gibi iyi görünüp, iyi hissetmeleri için stil sahibi alternatifler sunduk.

MF VENESSA TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  giyim olarak sektördeki deneyimimizi siz değerli müşerilerimiz için online tesettür giyim mağazası kıyafetdunyam.com adıyla elektronik ticaret ortamına taşıdık.

Alışverişin yeni adresi www.kıyafetdunyam.com sektöredeki tüm seçkin markaların özenle seçilmiş yeni sezon koleksiyonlarını en avantajlı fiyatlarla siz değerli üyelerine sunan bir online alışveriş sitesidir. Firmamızın özel tasarım en uygun fiyat ,büyük hedefi, hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak müşterilerimize hizmet vermektir.

Kıyafetdunyam.com’da gördüğünüz tüm ürünler orjinaldir. İmitasyon,replika,kopya,ikinci kalite veya defolu ürünlerin satışı yapılmamaktadır; ürünler,kanunlar çerçevesinde,tedarikçilerimiz tarafından temin edilmektedir.

Kıyafetdunyam.com’da bulunan tüm markaların en son sezon ürünleri satışı yapılmakta ve diğer sitelerde var olmayan bir özellik olarak ürünlerin tamamı stoklarımızda yer almaktadır. İşte bu yüzden siz kıyafetdunyam.com üyeleri, tedarik ve ürün bekleme sorunu ile karşı karşıya kalmamakta ve en kısa sürede satın aldıkları ürünlere sahip olmaktadırlar.

Çerez Kullanımı